0663.630ZRLL.pdf
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of 0663.630ZRLL.
| Image |  |
| Package/Case | |||||
| Series | LT-5™ 663 | LT-5™ 663 | LT-5™ 663 | LT-5™ 663 | LT-5™ 663 |
| ProductStatus | Obsolete | Obsolete | Obsolete | Obsolete | Obsolete |
| MountingType | Through Hole | Through Hole | Through Hole | Through Hole | Through Hole |
| CurrentRating(Amps) | 630 mA | 630 mA | 630 mA | 630 mA | 630 mA |
| VoltageRating-AC | 250 V | 250 V | 250 V | 250 V | 250 V |
| VoltageRating-DC | - | - | - | - | - |
| ResponseTime | Slow Blow | Slow Blow | Slow Blow | Slow Blow | Slow Blow |
| MeltingI²t | 35A | 35A | 35A | 35A | 35A |
| ApprovalAgency | 4 | 4 | 4 | 4 | 4 |
| Color | -40°C ~ 85°C | -40°C ~ 85°C | -40°C ~ 85°C | -40°C ~ 85°C | -40°C ~ 85°C |