066306.3ZRLL.pdf
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of 066306.3ZRLL.
| CurrentRating(Amps) | 6.3 A | 6.3 A | 6.3 A | 6.3 A | 6.3 A |
| VoltageRating-AC | 250 V | 250 V | 250 V | 250 V | 250 V |
| VoltageRating-DC | - | - | - | - | - |
| ResponseTime | Slow Blow | Slow Blow | Slow Blow | Slow Blow | Slow Blow |
| MeltingI²t | 63A | 63A | 63A | 63A | 63A |
| ApprovalAgency | 360 | 360 | 360 | 360 | 360 |
| Color | -40°C ~ 85°C | -40°C ~ 85°C | -40°C ~ 85°C | -40°C ~ 85°C | -40°C ~ 85°C |