Littelfuse Inc. 0324.125H
Part No.:
0324.125H
Manufacturer:
Littelfuse Inc.
Category:
Fuses
Package:
Datasheet:
0324.125H.pdf
Description:
FUSE CERAMIC 125MA 250VAC 125VDC