Littelfuse Inc. 03221.25H
Part No.:
03221.25H
Manufacturer:
Littelfuse Inc.
Category:
Fuses
Package:
Datasheet:
03221.25H.pdf
Description:
FUSE CERAMIC 1.25A 250VAC 65VDC