023303.5MXE.pdf
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of 023303.5MXE.
| Image | |||||
| Package/Case | |||||
| Packaging | Bulk | Bulk | Bulk | Bulk | Bulk |
| Series | 233 | 233 | 233 | 233 | 233 |
| ProductStatus | Obsolete | Obsolete | Obsolete | Obsolete | Obsolete |
| MountingType | Through Hole | Through Hole | Through Hole | Through Hole | Through Hole |
| CurrentRating(Amps) | 3.5 A | 3.5 A | 3.5 A | 3.5 A | 3.5 A |
| VoltageRating-AC | 125 V | 125 V | 125 V | 125 V | 125 V |
| VoltageRating-DC | - | - | - | - | - |
| ResponseTime | Medium Blow | Medium Blow | Medium Blow | Medium Blow | Medium Blow |
| BreakingCapacity@RatedVoltage | 5mm x 20mm (Axial) | 5mm x 20mm (Axial) | 5mm x 20mm (Axial) | 5mm x 20mm (Axial) | 5mm x 20mm (Axial) |
| MeltingI²t | 10kA | 10kA | 10kA | 10kA | 10kA |
| ApprovalAgency | 37.3 | 37.3 | 37.3 | 37.3 | 37.3 |
| Color | -55°C ~ 125°C | -55°C ~ 125°C | -55°C ~ 125°C | -55°C ~ 125°C | -55°C ~ 125°C |