LT3060IDC-1.5#TRMPBF.pdf
| Voltage-Input(Max) | 45V | 45V | 45V | 45V | 45V |
| Voltage-Output(Min/Fixed) | 1.5V | 1.5V | 1.5V | 1.5V | 1.5V |
| Voltage-Output(Max) | - | - | - | - | - |
| VoltageDropout(Max) | 0.51V @ 100mA | 0.51V @ 100mA | 0.51V @ 100mA | 0.51V @ 100mA | 0.51V @ 100mA |
| Current-Output | 100mA | 100mA | 100mA | 100mA | 100mA |
| Current-Quiescent(Iq) | 80 µA | 80 µA | 80 µA | 80 µA | 80 µA |
| Current-Supply(Max) | 4 mA | 4 mA | 4 mA | 4 mA | 4 mA |
| PSRR | 77dB (120Hz) | 77dB (120Hz) | 77dB (120Hz) | 77dB (120Hz) | 77dB (120Hz) |