Linear Technology LT3021ES8-1.5#TRPBF
Part No.:
LT3021ES8-1.5#TRPBF
Manufacturer:
Linear Technology
Category:
PMIC - Voltage Regulators - Linear
Package:
8-SOIC (0.154, 3.90mm Width)
Datasheet:
LT3021ES8-1.5#TRPBF.pdf
Description:
IC REG LINEAR 1.5V 500MA 8SOIC