Laird-Signal Integrity Products IC0805A223R-10
Part No.:
IC0805A223R-10
Manufacturer:
Laird-Signal Integrity Products
Category:
Fixed Inductors
Package:
0805 (2012 Metric)
Datasheet:
IC0805A223R-10.pdf
Description:
FIXED IND 22UH 5MA 1.1 OHM SMD