1812Y1000393MXRE03.pdf
| Capacitance | 0.039 µF | 0.039 µF | 0.039 µF | 0.039 µF | 0.039 µF |
| Tolerance | ±20% | ±20% | ±20% | ±20% | ±20% |
| Voltage-Rated | 100V | 100V | 100V | 100V | 100V |
| FailureRate | - | - | - | - | - |
| Size/Dimension | 0.177 L x 0.126 W (4.50mm x 3.20mm) | 0.177 L x 0.126 W (4.50mm x 3.20mm) | 0.177 L x 0.126 W (4.50mm x 3.20mm) | 0.177 L x 0.126 W (4.50mm x 3.20mm) | 0.177 L x 0.126 W (4.50mm x 3.20mm) |
| Height-Seated(Max) | - | - | - | - | - |
| Thickness(Max) | 0.030 (0.75mm) | 0.030 (0.75mm) | 0.030 (0.75mm) | 0.030 (0.75mm) | 0.030 (0.75mm) |