Knowles Syfer 1808Y1K50330KCT
Part No.:
1808Y1K50330KCT
Datasheet:
1808Y1K50330KCT.pdf
Description:
CAP CER 33PF 1.5KV C0G/NP0 1808
Product details
1. How to order 1808Y1K50330KCT on Shenzhen Yongdeli Electronics Co., Ltd.?
3. Are the 1808Y1K50330KCT price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of 1808Y1K50330KCT?
Capacitance 33 pF 33 pF 33 pF 33 pF 33 pF
Tolerance ±10% ±10% ±10% ±10% ±10%
Voltage-Rated 1500V (1.5kV) 1500V (1.5kV) 1500V (1.5kV) 1500V (1.5kV) 1500V (1.5kV)
TemperatureCoefficient C0G, NP0 (1B) C0G, NP0 (1B) C0G, NP0 (1B) C0G, NP0 (1B) C0G, NP0 (1B)
OperatingTemperature -55°C ~ 125°C -55°C ~ 125°C -55°C ~ 125°C -55°C ~ 125°C -55°C ~ 125°C
FailureRate - - - - -
Size/Dimension 0.177 L x 0.079 W (4.50mm x 2.00mm) 0.177 L x 0.079 W (4.50mm x 2.00mm) 0.177 L x 0.079 W (4.50mm x 2.00mm) 0.177 L x 0.079 W (4.50mm x 2.00mm) 0.177 L x 0.079 W (4.50mm x 2.00mm)
Height-Seated(Max) - - - - -
Thickness(Max) 0.079 (2.00mm) 0.079 (2.00mm) 0.079 (2.00mm) 0.079 (2.00mm) 0.079 (2.00mm)