Knowles Syfer 1808Y1K50221MXT
Part No.:
1808Y1K50221MXT
Datasheet:
1808Y1K50221MXT.pdf
Description:
CAP CER 220PF 1.5KV X7R 1808
Product details
1. How to order 1808Y1K50221MXT on Shenzhen Yongdeli Electronics Co., Ltd.?
3. Are the 1808Y1K50221MXT price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of 1808Y1K50221MXT?
Capacitance 220 pF 220 pF 220 pF 220 pF 220 pF
Tolerance ±20% ±20% ±20% ±20% ±20%
Voltage-Rated 1500V (1.5kV) 1500V (1.5kV) 1500V (1.5kV) 1500V (1.5kV) 1500V (1.5kV)
TemperatureCoefficient X7R X7R X7R X7R X7R
OperatingTemperature -55°C ~ 125°C -55°C ~ 125°C -55°C ~ 125°C -55°C ~ 125°C -55°C ~ 125°C
FailureRate - - - - -
Size/Dimension 0.177 L x 0.079 W (4.50mm x 2.00mm) 0.177 L x 0.079 W (4.50mm x 2.00mm) 0.177 L x 0.079 W (4.50mm x 2.00mm) 0.177 L x 0.079 W (4.50mm x 2.00mm) 0.177 L x 0.079 W (4.50mm x 2.00mm)
Height-Seated(Max) - - - - -
Thickness(Max) 0.079 (2.00mm) 0.079 (2.00mm) 0.079 (2.00mm) 0.079 (2.00mm) 0.079 (2.00mm)