1808Y0500272JCT.pdf
| Capacitance | 2700 pF | 2700 pF | 2700 pF | 2700 pF | 2700 pF |
| Tolerance | ±5% | ±5% | ±5% | ±5% | ±5% |
| Voltage-Rated | 50V | 50V | 50V | 50V | 50V |
| Ratings | - | - | - | - | - |
| FailureRate | - | - | - | - | - |
| Size/Dimension | 0.177 L x 0.079 W (4.50mm x 2.00mm) | 0.177 L x 0.079 W (4.50mm x 2.00mm) | 0.177 L x 0.079 W (4.50mm x 2.00mm) | 0.177 L x 0.079 W (4.50mm x 2.00mm) | 0.177 L x 0.079 W (4.50mm x 2.00mm) |
| Height-Seated(Max) | - | - | - | - | - |
| Thickness(Max) | 0.079 (2.00mm) | 0.079 (2.00mm) | 0.079 (2.00mm) | 0.079 (2.00mm) | 0.079 (2.00mm) |