1808Y0500152JCT.pdf
| Image |  |
| Manufacturer | Knowles Syfer | Knowles Syfer | Knowles Syfer | Knowles Syfer | Knowles Syfer |
| Series | FlexiCap™ | FlexiCap™ | FlexiCap™ | FlexiCap™ | FlexiCap™ |
| ProductStatus | Active | Active | Active | Active | Active |
| Capacitance | 1500 pF | 1500 pF | 1500 pF | 1500 pF | 1500 pF |
| Tolerance | ±5% | ±5% | ±5% | ±5% | ±5% |
| Voltage-Rated | 50V | 50V | 50V | 50V | 50V |
| Ratings | - | - | - | - | - |
| FailureRate | - | - | - | - | - |
| Size/Dimension | 0.177 L x 0.079 W (4.50mm x 2.00mm) | 0.177 L x 0.079 W (4.50mm x 2.00mm) | 0.177 L x 0.079 W (4.50mm x 2.00mm) | 0.177 L x 0.079 W (4.50mm x 2.00mm) | 0.177 L x 0.079 W (4.50mm x 2.00mm) |
| Height-Seated(Max) | - | - | - | - | - |
| Thickness(Max) | 0.079 (2.00mm) | 0.079 (2.00mm) | 0.079 (2.00mm) | 0.079 (2.00mm) | 0.079 (2.00mm) |