1410Y0250822MCRE03.pdf
| Image |  |
| Manufacturer | Knowles Syfer | Knowles Syfer | Knowles Syfer | Knowles Syfer | Knowles Syfer |
| Series | FlexiCap™ | FlexiCap™ | FlexiCap™ | FlexiCap™ | FlexiCap™ |
| ProductStatus | Active | Active | Active | Active | Active |
| Capacitance | 8200 pF | 8200 pF | 8200 pF | 8200 pF | 8200 pF |
| Tolerance | ±20% | ±20% | ±20% | ±20% | ±20% |
| Voltage-Rated | 25V | 25V | 25V | 25V | 25V |
| Ratings | - | - | - | - | - |
| FailureRate | - | - | - | - | - |
| Size/Dimension | 0.142 L x 0.098 W (3.60mm x 2.50mm) | 0.142 L x 0.098 W (3.60mm x 2.50mm) | 0.142 L x 0.098 W (3.60mm x 2.50mm) | 0.142 L x 0.098 W (3.60mm x 2.50mm) | 0.142 L x 0.098 W (3.60mm x 2.50mm) |
| Height-Seated(Max) | - | - | - | - | - |
| Thickness(Max) | 0.079 (2.00mm) | 0.079 (2.00mm) | 0.079 (2.00mm) | 0.079 (2.00mm) | 0.079 (2.00mm) |