1206Y2000152KAT.pdf
| Image |  |
| Manufacturer | Knowles Syfer | Knowles Syfer | Knowles Syfer | Knowles Syfer | Knowles Syfer |
| Series | FlexiCap™ | FlexiCap™ | FlexiCap™ | FlexiCap™ | FlexiCap™ |
| ProductStatus | Active | Active | Active | Active | Active |
| Capacitance | 1500 pF | 1500 pF | 1500 pF | 1500 pF | 1500 pF |
| Tolerance | ±10% | ±10% | ±10% | ±10% | ±10% |
| Voltage-Rated | 200V | 200V | 200V | 200V | 200V |
| Ratings | AEC-Q200 | AEC-Q200 | AEC-Q200 | AEC-Q200 | AEC-Q200 |
| FailureRate | - | - | - | - | - |
| Size/Dimension | 0.126 L x 0.063 W (3.20mm x 1.60mm) | 0.126 L x 0.063 W (3.20mm x 1.60mm) | 0.126 L x 0.063 W (3.20mm x 1.60mm) | 0.126 L x 0.063 W (3.20mm x 1.60mm) | 0.126 L x 0.063 W (3.20mm x 1.60mm) |
| Height-Seated(Max) | - | - | - | - | - |
| Thickness(Max) | 0.063 (1.60mm) | 0.063 (1.60mm) | 0.063 (1.60mm) | 0.063 (1.60mm) | 0.063 (1.60mm) |