0805Y1K08P20BCT.pdf
| Image |  |
| Manufacturer | Knowles Syfer | Knowles Syfer | Knowles Syfer | Knowles Syfer | Knowles Syfer |
| Series | FlexiCap™ | FlexiCap™ | FlexiCap™ | FlexiCap™ | FlexiCap™ |
| ProductStatus | Active | Active | Active | Active | Active |
| Capacitance | 8.2 pF | 8.2 pF | 8.2 pF | 8.2 pF | 8.2 pF |
| Tolerance | ±0.1pF | ±0.1pF | ±0.1pF | ±0.1pF | ±0.1pF |
| Voltage-Rated | 1000V (1kV) | 1000V (1kV) | 1000V (1kV) | 1000V (1kV) | 1000V (1kV) |
| Ratings | - | - | - | - | - |
| FailureRate | - | - | - | - | - |
| Size/Dimension | 0.079 L x 0.049 W (2.00mm x 1.25mm) | 0.079 L x 0.049 W (2.00mm x 1.25mm) | 0.079 L x 0.049 W (2.00mm x 1.25mm) | 0.079 L x 0.049 W (2.00mm x 1.25mm) | 0.079 L x 0.049 W (2.00mm x 1.25mm) |
| Height-Seated(Max) | - | - | - | - | - |
| Thickness(Max) | 0.051 (1.30mm) | 0.051 (1.30mm) | 0.051 (1.30mm) | 0.051 (1.30mm) | 0.051 (1.30mm) |