0805Y0250154MXT.pdf
| Image |  |
| Manufacturer | Knowles Syfer | Knowles Syfer | Knowles Syfer | Knowles Syfer | Knowles Syfer |
| Series | FlexiCap™ | FlexiCap™ | FlexiCap™ | FlexiCap™ | FlexiCap™ |
| ProductStatus | Active | Active | Active | Active | Active |
| Capacitance | 0.15 µF | 0.15 µF | 0.15 µF | 0.15 µF | 0.15 µF |
| Tolerance | ±20% | ±20% | ±20% | ±20% | ±20% |
| Voltage-Rated | 25V | 25V | 25V | 25V | 25V |
| TemperatureCoefficient | X7R | X7R | X7R | X7R | X7R |
| Ratings | - | - | - | - | - |
| FailureRate | - | - | - | - | - |
| Size/Dimension | 0.079 L x 0.049 W (2.00mm x 1.25mm) | 0.079 L x 0.049 W (2.00mm x 1.25mm) | 0.079 L x 0.049 W (2.00mm x 1.25mm) | 0.079 L x 0.049 W (2.00mm x 1.25mm) | 0.079 L x 0.049 W (2.00mm x 1.25mm) |
| Height-Seated(Max) | - | - | - | - | - |
| Thickness(Max) | 0.051 (1.30mm) | 0.051 (1.30mm) | 0.051 (1.30mm) | 0.051 (1.30mm) | 0.051 (1.30mm) |