C08BL242X-5UN-X0B.pdf
| Image |  |
| Packaging | Bulk | Bulk | Bulk | Bulk | Bulk |
| Series | - | - | - | - | - |
| ProductStatus | Active | Active | Active | Active | Active |
| Capacitance | 2400 pF | 2400 pF | 2400 pF | 2400 pF | 2400 pF |
| Tolerance | - | - | - | - | - |
| Voltage-Rated | 50V | 50V | 50V | 50V | 50V |
| TemperatureCoefficient | - | - | - | - | - |
| Features | - | - | - | - | - |
| Ratings | - | - | - | - | - |
| FailureRate | - | - | - | - | - |
| Size/Dimension | 0.081 L x 0.051 W (2.06mm x 1.30mm) | 0.081 L x 0.051 W (2.06mm x 1.30mm) | 0.081 L x 0.051 W (2.06mm x 1.30mm) | 0.081 L x 0.051 W (2.06mm x 1.30mm) | 0.081 L x 0.051 W (2.06mm x 1.30mm) |
| Height-Seated(Max) | - | - | - | - | - |
| Thickness(Max) | 0.030 (0.76mm) | 0.030 (0.76mm) | 0.030 (0.76mm) | 0.030 (0.76mm) | 0.030 (0.76mm) |