KYOCERA AVX TWCE307K030CCYZ0000
Part No.:
TWCE307K030CCYZ0000
Manufacturer:
KYOCERA AVX
Category:
Tantalum Capacitors
Package:
Axial
Datasheet:
TWCE307K030CCYZ0000.pdf
Description:
CAP TANT 300UF 10% 30V AXIAL