KYOCERA AVX TWAE757M060CBEZ0700
Part No.:
TWAE757M060CBEZ0700
Manufacturer:
KYOCERA AVX
Category:
Tantalum Capacitors
Package:
Axial, Can
Datasheet:
TWAE757M060CBEZ0700.pdf
Description:
CAP TANT 750UF 20% 60V AXIAL