KYOCERA AVX TWAA156K100CBSZ0000
Part No.:
TWAA156K100CBSZ0000
Manufacturer:
KYOCERA AVX
Category:
Tantalum Capacitors
Package:
Axial, Can
Datasheet:
TWAA156K100CBSZ0000.pdf
Description:
CAP TANT 15UF 10% 100V AXIAL