KYOCERA AVX TRME226K035R0060
Part No.:
TRME226K035R0060
Manufacturer:
KYOCERA AVX
Category:
Tantalum Capacitors
Package:
2917 (7343 Metric)
Datasheet:
TRME226K035R0060.pdf
Description:
CAP TANT 22UF 10% 35V 2917