KYOCERA AVX TPSB225M035R2000
Part No.:
TPSB225M035R2000
Manufacturer:
KYOCERA AVX
Category:
Tantalum Capacitors
Package:
1411 (3528 Metric), 1210
Datasheet:
TPSB225M035R2000.pdf
Description:
CAP TANT 2.2UF 20% 35V 1411