KYOCERA AVX TPME336K035H0050
Part No.:
TPME336K035H0050
Manufacturer:
KYOCERA AVX
Category:
Tantalum Capacitors
Package:
2917 (7343 Metric)
Datasheet:
TPME336K035H0050.pdf
Description:
CAP TANT 33UF 10% 35V 2917