KYOCERA AVX TCA1C685M8R
Part No.:
TCA1C685M8R
Manufacturer:
KYOCERA AVX
Category:
Tantalum Capacitors
Package:
1206 (3216 Metric)
Datasheet:
TCA1C685M8R.pdf
Description:
CAP TANT 6.8UF 20% 16V 1206