KYOCERA AVX TAJD686K010RNJ
Part No.:
TAJD686K010RNJ
Package:
2917 (7343 Metric)
Datasheet:
TAJD686K010RNJ.pdf
Description:
CAP TANT 68UF 10% 10V 2917