KYOCERA AVX TAJD336K010RNJ
Part No.:
TAJD336K010RNJ
Package:
2917 (7343 Metric)
Datasheet:
TAJD336K010RNJ.pdf
Description:
CAP TANT 33UF 10% 10V 2917