KYOCERA AVX TAJA225M010UNJ
Part No.:
TAJA225M010UNJ
Package:
1206 (3216 Metric)
Datasheet:
TAJA225M010UNJ.pdf
Description:
CAP TANT 2.2UF 20% 10V 1206