KYOCERA AVX TAJA106K010UNJ
Part No.:
TAJA106K010UNJ
Package:
1206 (3216 Metric)
Datasheet:
TAJA106K010UNJ.pdf
Description:
CAP TANT 10UF 10% 10V 1206