KYOCERA AVX TAJA105K016TNJ
Part No.:
TAJA105K016TNJ
Manufacturer:
KYOCERA AVX
Category:
Tantalum Capacitors
Package:
1206 (3216 Metric)
Datasheet:
TAJA105K016TNJ.pdf
Description:
CAP TANT 1UF 10% 16V 1206