ML03512R0BAT2A.pdf
| Image |  |
| Manufacturer | KYOCERA AVX | KYOCERA AVX | KYOCERA AVX | KYOCERA AVX | KYOCERA AVX |
| Series | MLO™ | MLO™ | MLO™ | MLO™ | MLO™ |
| ProductStatus | Active | Active | Active | Active | Active |
| Capacitance | 2 pF | 2 pF | 2 pF | 2 pF | 2 pF |
| Tolerance | ±0.1pF | ±0.1pF | ±0.1pF | ±0.1pF | ±0.1pF |
| Voltage-Rated | 50V | 50V | 50V | 50V | 50V |
| TemperatureCoefficient | C0G, NP0 | C0G, NP0 | C0G, NP0 | C0G, NP0 | C0G, NP0 |
| Ratings | - | - | - | - | - |
| FailureRate | - | - | - | - | - |
| Size/Dimension | 0.063 L x 0.033 W (1.60mm x 0.84mm) | 0.063 L x 0.033 W (1.60mm x 0.84mm) | 0.063 L x 0.033 W (1.60mm x 0.84mm) | 0.063 L x 0.033 W (1.60mm x 0.84mm) | 0.063 L x 0.033 W (1.60mm x 0.84mm) |
| Height-Seated(Max) | - | - | - | - | - |
| Thickness(Max) | 0.029 (0.74mm) | 0.029 (0.74mm) | 0.029 (0.74mm) | 0.029 (0.74mm) | 0.029 (0.74mm) |