KYOCERA AVX F971D475MAA
Part No.:
F971D475MAA
Manufacturer:
KYOCERA AVX
Category:
Tantalum Capacitors
Package:
1206 (3216 Metric)
Datasheet:
F971D475MAA.pdf
Description:
CAP TANT 4.7UF 20% 20V 1206