KYOCERA AVX F971A225MAA
Part No.:
F971A225MAA
Manufacturer:
KYOCERA AVX
Category:
Tantalum Capacitors
Package:
1206 (3216 Metric)
Datasheet:
F971A225MAA.pdf
Description:
CAP TANT 2.2UF 20% 10V 1206