KYOCERA AVX F970J336MAA
Part No.:
F970J336MAA
Manufacturer:
KYOCERA AVX
Category:
Tantalum Capacitors
Package:
1206 (3216 Metric)
Datasheet:
F970J336MAA.pdf
Description:
CAP TANT 33UF 20% 6.3V 1206