KYOCERA AVX F951A226MQAAQ2
Part No.:
F951A226MQAAQ2
Manufacturer:
KYOCERA AVX
Category:
Tantalum Capacitors
Package:
1206 (3216 Metric)
Datasheet:
F951A226MQAAQ2.pdf
Description:
CAP TANT 22UF 20% 10V 1206