KYOCERA AVX F951A226KQAAQ2
Part No.:
F951A226KQAAQ2
Manufacturer:
KYOCERA AVX
Category:
Tantalum Capacitors
Package:
1206 (3216 Metric)
Datasheet:
F951A226KQAAQ2.pdf
Description:
CAP TANT 22UF 10% 10V 1206