KYOCERA AVX F950G156MPAAQ2
Part No.:
F950G156MPAAQ2
Manufacturer:
KYOCERA AVX
Category:
Tantalum Capacitors
Package:
0805 (2012 Metric)
Datasheet:
F950G156MPAAQ2.pdf
Description:
CAP TANT 15UF 20% 4V 0805