KYOCERA AVX F931V155KAA
Part No.:
F931V155KAA
Manufacturer:
KYOCERA AVX
Category:
Tantalum Capacitors
Package:
1206 (3216 Metric)
Datasheet:
F931V155KAA.pdf
Description:
CAP TANT 1.5UF 10% 35V 1206