KYOCERA AVX F931C156MAA
Part No.:
F931C156MAA
Manufacturer:
KYOCERA AVX
Category:
Tantalum Capacitors
Package:
1206 (3216 Metric)
Datasheet:
F931C156MAA.pdf
Description:
CAP TANT 15UF 20% 16V 1206