KYOCERA AVX F930J157KCC
Part No.:
F930J157KCC
Manufacturer:
KYOCERA AVX
Category:
Tantalum Capacitors
Package:
2312 (6032 Metric)
Datasheet:
F930J157KCC.pdf
Description:
CAP TANT 150UF 10% 6.3V 2312