KYOCERA AVX F930G157KBA
Part No.:
F930G157KBA
Manufacturer:
KYOCERA AVX
Category:
Tantalum Capacitors
Package:
1411 (3528 Metric)
Datasheet:
F930G157KBA.pdf
Description:
CAP TANT 150UF 10% 4V 1411