KYOCERA AVX F921D474MPA
Part No.:
F921D474MPA
Manufacturer:
KYOCERA AVX
Category:
Tantalum Capacitors
Package:
0805 (2012 Metric)
Datasheet:
F921D474MPA.pdf
Description:
CAP TANT 0.47UF 20% 20V 0805