KYOCERA AVX F921A155MPA
Part No.:
F921A155MPA
Manufacturer:
KYOCERA AVX
Category:
Tantalum Capacitors
Package:
0805 (2012 Metric)
Datasheet:
F921A155MPA.pdf
Description:
CAP TANT 1.5UF 20% 10V 0805