KYOCERA AVX F920J476MBA
Part No.:
F920J476MBA
Manufacturer:
KYOCERA AVX
Category:
Tantalum Capacitors
Package:
1411 (3528 Metric)
Datasheet:
F920J476MBA.pdf
Description:
CAP TANT 47UF 20% 6.3V 1411