KYOCERA AVX F920G106MPA
Part No.:
F920G106MPA
Manufacturer:
KYOCERA AVX
Category:
Tantalum Capacitors
Package:
0805 (2012 Metric)
Datasheet:
F920G106MPA.pdf
Description:
CAP TANT 10UF 20% 4V 0805