CDR12BP150AGUR.pdf
| Capacitance | 15 pF | 15 pF | 15 pF | 15 pF | 15 pF |
| Tolerance | ±2% | ±2% | ±2% | ±2% | ±2% |
| Voltage-Rated | 50V | 50V | 50V | 50V | 50V |
| Ratings | - | - | - | - | - |
| FailureRate | R (0.01%) | R (0.01%) | R (0.01%) | R (0.01%) | R (0.01%) |
| Size/Dimension | 0.055 L x 0.055 W (1.40mm x 1.40mm) | 0.055 L x 0.055 W (1.40mm x 1.40mm) | 0.055 L x 0.055 W (1.40mm x 1.40mm) | 0.055 L x 0.055 W (1.40mm x 1.40mm) | 0.055 L x 0.055 W (1.40mm x 1.40mm) |
| Height-Seated(Max) | - | - | - | - | - |
| Thickness(Max) | 0.057 (1.45mm) | 0.057 (1.45mm) | 0.057 (1.45mm) | 0.057 (1.45mm) | 0.057 (1.45mm) |