KYOCERA AVX CB037E0333JBA
Part No.:
CB037E0333JBA
Manufacturer:
KYOCERA AVX
Category:
Film Capacitors
Package:
1812 (4532 Metric)
Datasheet:
CB037E0333JBA.pdf
Description:
CAP FILM 0.033UF 5% 100VDC 1812