KYOCERA AVX CB037D0103JBA
Part No.:
CB037D0103JBA
Manufacturer:
KYOCERA AVX
Category:
Film Capacitors
Package:
1812 (4532 Metric)
Datasheet:
CB037D0103JBA.pdf
Description:
CAP FILM 10000PF 5% 63VDC 1812