KYOCERA AVX 06033C222K4T7A
Part No.:
06033C222K4T7A
Datasheet:
06033C222K4T7A.pdf
Product details
1. How to order 06033C222K4T7A on Shenzhen Yongdeli Electronics Co., Ltd.?
3. Are the 06033C222K4T7A price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of 06033C222K4T7A?
Packaging Tray Tray Tray Tray Tray
Series - - - - -
ProductStatus Active Active Active Active Active
Capacitance 2200 pF 2200 pF 2200 pF 2200 pF 2200 pF
Tolerance ±10% ±10% ±10% ±10% ±10%
Voltage-Rated 25V 25V 25V 25V 25V
TemperatureCoefficient X7R X7R X7R X7R X7R
OperatingTemperature -55°C ~ 125°C -55°C ~ 125°C -55°C ~ 125°C -55°C ~ 125°C -55°C ~ 125°C
FailureRate - - - - -
Size/Dimension 0.063 L x 0.032 W (1.60mm x 0.81mm) 0.063 L x 0.032 W (1.60mm x 0.81mm) 0.063 L x 0.032 W (1.60mm x 0.81mm) 0.063 L x 0.032 W (1.60mm x 0.81mm) 0.063 L x 0.032 W (1.60mm x 0.81mm)
Height-Seated(Max) - - - - -
Thickness(Max) 0.035 (0.90mm) 0.035 (0.90mm) 0.035 (0.90mm) 0.035 (0.90mm) 0.035 (0.90mm)