KOA Speer Electronics, Inc. SG733ATTE101K
Part No.:
SG733ATTE101K
Manufacturer:
KOA Speer Electronics, Inc.
Category:
Chip Resistor - Surface Mount
Package:
2512 (6432 Metric)
Datasheet:
SG733ATTE101K.pdf
Description:
RES 100 OHM 10% 1W 2512